Zapisz się na Wyprawę do Serca Lasu

Fundacja Polna przedstawia:
Wyprawa do Serca Lasu- edycja zimowa ❤️
————ZAPISY DO 1.02————
O czym to jest? Wyrwij się na chwilę z pędu życia, zresetuj, wycisz w przyrodzie, spędź radośnie czas wśród fajnych ludzi, zanurkuj w siebie po inspirację, odkryj swoje unikatowe dary i zaplanuj jak wyjść z nimi do świata. My będziemy dmuchać Ci w skrzydła!
10-15 lutego 2024r., Czermna k. Jasła.
Koszt: za darmo!
Zakwaterowanie w warunkach schroniskowych (drewniana, ciepła chatka z kominkiem, nocleg w zbiorowej sali na drewnianej podłodze).
Wspólne gotowanie. Zapewniamy wyżywienie. Preferencje dotyczące diety prosimy zgłaszać.
Ilość miejsc: 8.
Wiek: 18-30 lat
Zapewniamy ubezpieczenie NNW.
Zgłoszenia: kontakt@fundacjapolna.org , 733894578, Messenger – Fundacja Polna.
Plan:
10.02 czas na dojazd, wprowadzenie, integrację.
11.02-14.02 dni wypełnione wyjściami w teren, grami, ogniskami, pracą indywidualną i grupową nad wybranymi zagadnieniami z zakresu rozwoju osobistego, rozmowami, wieczorami wspólne muzykowanie.
15.02 podsumowanie, sprzątanie, powroty.
Co trzeba mieć?
Ciepłą bieliznę, ciepłą nieprzemakalną odzież (np. narciarską), buty na śnieg i błoto, latarkę, notatnik, długopis, przybory higieniczne, kubek, menażkę, plecak.
Zaopatrujemy w śpiwór i karimatę na czas wyprawy.
Czego nie brać?
Komputera, głośników, elektroniki, używek.
Pełna lista rzeczy potrzebnych i niepotrzebnych w wiadomości prywatnej dla zainteresowanych. 😉
Woła Cię? Napisz do nas od razu! 😁

Projekt finansowany z Funduszy Norweskich w ramach