Zapraszamy na Dni Otwarte Fundacji Polna

Zapraszamy serdecznie na wielkie świętowanie!
Możemy ugościć ograniczoną liczbę osób, więc zapiszcie się już teraz przez Messenger lub mail. Wtedy wyślemy Wam dokładny plan imprezy oraz info co warto zabrać.
W planie mamy m.in. wędrówkę po wiosennym lesie nad bobrowisko, parzenie leśnej herbaty, wspólne gotowanie, granie, śpiewanie i muzykowanie w jurcie, ognisko. Opowiemy Wam o wizji i misji naszej fundacji. I będziemy świętować otwarcie naszej siedziby- Polnej Jurty!

Termin:23 – 24 marca

❤
Do zobaczenia! 🙂
Projekt finansowany przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach programu Aktywni Obywatele- Fundusz Regionalny